!!! Hledáme Kytaristu !!!

Zdravíme vás, přátelé.
Po delší odmlce bohužel přicházíme s nepříjemnou zprávou. Náš kytarista Standa „Stanley“ Pokorný se rozhodl ukončit své působení v naší kapele. Jeho rozhodnutí vyplynulo z mnoha důvodů. Standu to přestalo s námi bavit, chce se rozvíjet v jiném hudebním stylu, má oproti nám rozdílné názory a celkově plánuje změny jak v hudebním tak osobním životě.
Standovo rozhodnutí plně respektujeme, rozcházíme se v přátelském duchu a přejeme, aby se mu dařilo jak v hudební branži, tak v osobním životě.

Kapela Sotury samozřejmě pokračuje dál a nechceme, aby tento rozjetý vlak ubral na rychlosti. Ba naopak – chceme, aby tahle mašina fungovala čím dál lépe… A proto neprodleně vyhlašujeme konkurz na post nového kytaristy. Pokud jsi to právě ty, ozvi se nám. Pokud je to tvůj známý, nasměruj ho na nás. My požadujeme v první řadě kamarádského a týmového ducha, kreativitu a časovou flexibilitu. Výhodou je samozřejmě co největší praxe ve hře na kytaru, dále pěvecké schopnosti, praxe se 7-strunnou kytarou a praxe s in-ear odposlechy. Nenechte se vystrašit, přivítáme každého uchazeče a rádi s každým probereme další okolnosti.

A teď nám, přátelé, držte všichni palce, ať jsme co nejdřív opět v plném počtu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *