Archív novinek
 
10.10.2014 Vážení fanoušci,
bohužel vám musíme oznámit, že jsme museli zrušit naši účast na akci Garage of Rock 2014 - VIII. ročník. Akci nejsme schopni odehrát ze zdravotních důvodů bubeníka. Je nám to moc líto, ale snad to vyjde příští ročník. Jako útěchu jsme pro vás na našich webových stránkách v sekci "Akce" připravili další budoucí koncerty, na kterých nás můžete navštívit. Chystá se například předvánoční koncert ve Studené (Hospoda U Šebestů), tak neváhejte a doražte. Další pocit útěchy by ve vás mohla vyvolat informace, že jsme se zase trochu posunuli s nahráváním nového alba. Děkujeme všem za pochopení a stálou přízeň. Vaši kluci ze Sotury.
08.09.2014 Srdečně Vás zveme na námi pořádaný koncert v jihlavském klubu Ježek. Kde s námi vystoupí také kapely Rimortis a Malashnikow. Rozhodně to bude pekelnej nářez, takže doufáme, že si s námi přijdete zařádit! :-)
21.07.2014 Malá pozvánka na VII. ročník Rockové noci...
16.07.2014 Zavítejte na některý z našich letních openair vystoupení, kdy a kde nás můžete v nejbližší době spatřit, najdete zde.
08.04.2014 Všechny Vás srdečně zveme na námi pořádaný koncert v Jihlavském klubu Ježek, který proběhne 25.4.2014! :-)
12.01.2014 Další recenze na naše první album k přečtení zde. Dále jsme rozšířili program našich koncertů o nové akce.
04.12.213 Přátelé, od 3.12. probíhá druhé semifinále soutěže Naděje Beatu, do kterého jsme se postupně s kapelou Sotury propracovali. Chtěli bychom vás poprosit o vaše hlasy, abychom postoupili do finále a mohli se tak co nejlépe umístit v této soutěži. Stačí zaslat sms ve tvaru NADEJE (mezera) SOTURY na telefonní číslo 720 001 222. Hlasování by mělo končit v neděli 8.12. o půlnoci a z každého tel. čísla bude platný v tomto semifinále pouze jeden hlas. Takže víc než jednu sms nikdo neposílejte. :-)
Více zde

Děkujeme předem za vaši podporu a v sobotu se třeba uvidíme na koncertu v klubu Ježek. S pozdravem Soturáci. :-)
30.01.2013 Vážení přátelé, 
naposled jsme hráli v jihlavském klubu Ježek před více než dvěma měsíci. To je doba, že? Určitě si spousta z vás vzpomíná na parádní show po boku Rimortis a Nightfane. Nebudeme tu teď ale oplakávat, co bylo a jak to bylo skvělé, takže k věci. :-) Aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro vás předvánoční dárek v podobě posledního koncertu za letošní rok 2013, a to právě v klubu Ježek. Můžete se těšit, že to s kapelou naposledy pořádně rozbalíme. Společně s námi vystoupí kapela Hand Grenade a Signum. Tak co, ještě váháte? Přijďte si za námi v sobotu 7.12. naposled pořádně užít a důstojně tak zakončit naše letošní soturácký řádění! 
Více informací naleznete v sekci "Akce".
07.11.2013 Zdravíme všechny fanoušky pop music. Musíme vás všechny zklamat. Od této chvíle budeme pod křídly nového manažera Vladislava Fiřta. To znamená, že budeme hodně hrát a hodně vás tím trápit. Nicméně pro fanoušky metalu je to skvělá zpráva. S pomocí boží si teď zahrajeme na akcích ve všech možných zákoutích. Snad ten randál všechny kulturáky a kluby vydrží a nespadnou. Kdo má pomyšlení na naše druhé album, nemusí mít strach. Nahrávání je v plném proudu a momentálně se nahrávají kytary. Tak buďte všichni trpěliví a když někdy vynecháte nějaký z našich koncertů, tak se zlobit nebudeme, ale nechte si alespoň o nás v noci zdát hezké sny. Jako malý bonus jsme si pro Vás připravili nějaké ty nové tapety. Najdete je v sekci "stahuj", která byla mimo jiné zpřehledněna. :-)
06.10.2013

Vážení fandové,
jsem rád, že vám po nějaké době zas můžu psát s dobrou náladou. Kdyby existovaly pravidelně vydávané noviny zaměřené pro hudbu, určitě by v nich byl veliký článek týkající se naší poslední odehrané akce a to rovnou na titulní stránce.

 Je to tak. Jednou jsme se z nudy dloubali v nose až nás z toho bolely prsty, a tak jsme si vymysleli a uspořádali akci, která se po delší době odehrála v hudebním klubu Ježek v Jihlavě. Zřejmě nechápete, proč vyšla oficiální zpráva z koncertu až dnes, ale vaše kladné ohlasy a vámi vytvořená atmosféra nešly vstřebat najednou. Všichni, kdo naši akci zaregistrovali, ví, že mluvím o události z 28. září. Tento večer byl víc než dokonalý a naprosto úžasný. Jsme moc rádi, že jsme mohli ze zkušebny vytáhnout skupinu Nightfane,
jenž tento večer odstartovala. Po jejich vystoupení odehráli svůj set poděbradští Rimortis. Jsme šťastní, že jsme je vám mohli do Jihlavy přivézt, a že se nám vše podařilo zorganizovat. Koncert tím ale neskončil a šli jsme na řadu my. Dokonce jsme vám nazávěr zahráli úplně novou píseň, která není úplně dopilovaná, ale nahlédli jste tím do naší práce a víte, že se neflákáme.


 Za sebe i kapelu můžu říct, že jsme si to náramně užili. Je skvělé, když vše hraje a bliká, ale ještě lepší je, že jste tam byli vy. V klubu se nešlo pomalu otočit jak tam bylo přelidněno a to byl náš cíl. Každý muzikant potvrdí, že je to pro něj ten největší nával euforie a hudební nasycenosti, když má před sebou lidi a ukáže jim svoji hudbu. Chtěl bych takto všem návštěvníkům koncertu poděkovat, že nám, muzikantům, dali najíst a máme zas na nějaký den s veřejnou produkcí vystaráno. Nicméně není nám souzeno sedět doma u televize, a tak si přesto pojedeme zahrát 12.října do Prahy do klubu Kain. Uvidíme tedy, jestli nás tam
lidé nasytí víc než v domovině.

 Doufám, že se vám koncert líbil minimálně jako nám, a že se zas brzy někde uvidíme. Je potřeba takovou vydařenou akci zopakovat.
Mějte se a ještě jednou vám za celou kapelu SOTURY děkuji.

Kóča

28.09.2013 Další recenze na naše první CD Temné údolí na serveru Rockmag!
24.09.2013 Máme dobrou zpráva pro všechny fanoušky, kteří si stěžovali, že z našeho webu není možné stahovat fotky. Nově je možné listovat v našem fotoalbu a fotky stahovat na portálu rajče!
10.09.2013 Zdravíme všechny naše fanoušky a přinášíme Vám další dobré zprávy. Kromě toho, že už pomalu (ale jistě) začínáme nahrávat materiál na další CD, tak máme dobrou zprávu pro ty z vás, kteří ještě nemají naše 1. CDčko Temné údolí. Od teď se budou jak CDčka tak i trička posílat přes DPD za zvýhodněnou cenu poštovného a balného která činí 20Kč. Cd vás tedy tak vyjde včetně poštovného a balného na 100Kč a tričko na 270Kč. Tak neváhejte a objednávejte, máme už totiž posledních 200Ks vylisovaných CD a posledních 50Ks triček! :-)
02.09.2013

Vážení přátelé, tak jsme si v sobotu vystřihli rovnou dvě vystoupení. Jelikož nám půl hodinky živého hraní v Jihlavě “zřejmě“ nestačilo, dali jsme si ještě hodinu a půl dlouhý set na Pávově. Za sebe jako zpěváka musím říct, že to nebylo na hlasivky jednoduché, ale zvládli jsme to. Dokonce i kluci z kapely si strunných a bicích nástrojů užil až dost.

 Ten den vše začalo festivalem, který odstartoval ve 12:00 a svých 30 minut jsme pro vás odehráli od 13:00-13:30. Konečně jsme měli možnost na této každoroční akci vystupovat (Přijďte na koncert, pomůžete). Srdečně děkuji za celou kapelu všem lidem, kteří doma stihli uvařit dřív než je zvykem, stihli se o to dřív naobědvat a díky tomu nás přišli v tak brzkou hodinu podpořit. Nicméně o půl druhé zdaleka nic neskončilo a než jsme si stihli vystřídat dojmy a pocity z vystoupení, tak jsme už seděli v autě a jeli směr Pávov u Jihlavy. Tam jsme si ještě chvilku odpočinuli a hned po seskoku parašutistů jsme si užili již zmiňované vystoupení, které bylo o hodinu delší než na Heulose. Jelikož jsme hráli až po 16. hodině, tak nás spatřilo přece jen už o něco více lidí.

 Závěrem je potřeba dodat, že jsme si tentokrát poprvé vyzkoušeli koncertovat dvakrát v jediný den a určitě je to pro nás dobrá zkušenost. Když už je řeč o těchto jihlavských štacích, chtěl bych vás všechny pozvat do hudebního klubu Ježek, kde pořádáme 28.9. akci, na které si zahrajeme společně s kapelou RIMORTIS. Do této doby budeme pilně zkoušet a snad pokročíme v nahrávání druhého řadového alba. Ještě jednou celá kapela SOTURY děkuje za váš projevený zájem. Kóča

28.08.2013 Věrní fandové, zdravím vás. Víte, že…?
„Každý pahorek má jméno svoje, každá chýška vlastní pohádky
každé místo svaté památky, každý kámen má své zvěsty dávné
každá ves má muže veleslavné.“ (František Jaromír Rubeš)
 I proto se kapela Sotury rozhodla uspořádat hudební akci v příjemné vesničce Buková, aby přeměnila slova posledního verše v realitu. To, jestli má Buková muže veleslavné, necháme zatím osudu. Nicméně jsme se odvážili 17.srpna 2013 v této vesnici pro Vás uspořádat Rock Fest Buková. Fanoušci, kteří se odvážili přijet, jistě potvrdí, že se kulturákem rozléhala skvělá a uvolněná atmosféra doprovázená říznou hudbou.
 Vše vypuklo kolem 20. hodiny, to už pivo dávno teklo proudem, tvrdý alkohol se chladil a klobásy už skákaly z hrnce na tácky a některým rovnou do pusy. Když hodiny naznaly, že nastal čas s velkým Čé, přišli kluci z Třeštické skupiny Vzhůru a níž a ujali se úvodního vystoupení. Po nich přitvrdili soběslavští muzikanti Garant, kteří zajistili metalovou atmosféru a dali tak najevo, že se pro tento večer s metalem zdaleka neskončilo. Po krátké přestavbě jsme totiž nastoupili my, skupina Sotury, a show jsme si pořádně užili i v poloprázdném sálu. Hudební noc příjemně zakončila jihlavská kapela Boonker, která svým chytlavým rockem dopřála lidem přesně to, co na závěr potřebovali. Tímto děkujeme za spoluúčast kapelám Vzhůru a níž, Garant a Boonker. Další velké díky patří dodavatelům, pomocným silám za výčepem, u vstupu, u mixpultu atd. Přesto, že se nakonec nezúčastnilo moc lidí, hodnotíme festival jako suprovou událost. Akcí bylo na Vysočině v tento termín více, proto není důvod věšet kytaru na hřebík. Pilo se hodně, vlasy lítaly do všech stran, zábava taky nechyběla a to je pro nás hlavní.
 A jestli bude příští rok 2.ročníkbukovského rockového festivalu? Necháme se překvapit.
28.08.2013 Aktualizována fotogalerie. Přidány Fotky z posledních akcí včetně Rock Festu v Bukové.
24.06.2013 Sekce "Akce" byla zpřehledněna a o něco vylepšena. Nově zde najdete plakáty k jednotlivým koncertům a přímé linky na Facebook Eaventy. Přesvědčte se sami! :-) Dále Vás všechny srdečně zveme na námi pořádaný první ročník Rock Festu v Bukové u Třeště. Rozhodně je nač se těšit a tak věříme, že se zde sejdeme v hojném počtu!
12.06.2013 První recenze na CD Temné údolí + rozhovor s kapelou na Fobiazine! Vše v sekci články.
28.05.2013 Nově bude náš YouTube kanál provozován na adrese http://www.youtube.com/sotury, navíc jsme na něj pro Vás přidali i všechny prozatím zveřejněné songy z Temného údolí. Starý kanál http://www.youtube.com/helldicks zůstane nadále v provozu, nebude však do budoucna aktualizován! Toť prozatím vše :-)
19.05.2013 Ti z Vás, kteří pravidelně odebírají Jihlavské listy, už určitě ví, že v pátečním vydání je profil našeho zpěváka Kóči. Kdo to neví a nemá možnost si JH koupit, článek si může přečíst i na našem webu zde.
13.05.2013 Zdravíme všechny naše fanoušky. Ode dneška běží hlasování na Vysočina festu. Prvních pět kapel bude mít možnost si zde zahrát. Budeme rádi, když nám dáš svůj hlas i TY! Klikni prosím zde. Díky moc a metalu zdar :-)
04.05.2013 Milí přátelé, fanoušci. Všechny Vás srdečně zveme na velkou Metalovou show s kapelami Rentgen a Garant! Koncert se uskuteční 8.6.2013 v jihlavském klubu Ježek. Určitě se máte na co těšit!
04.05.2013 Zdravíme všechny příznivce kvalitní hudby! Včera byl pro nás velký den, protože dorazily trička z výroby. Dole na obrázku si můžete prohlédnout, jak vypadají v reálu. Zakoupit si je můžete buď přes náš e-shop nebo na jakémkoliv našem koncertě.
26.04.2013 Po kratší odmlce Vás všechny zdravíme a přejeme Vám konečně krásné teplé jaro a léto. Konečně můžeme vyměnit otřesné zimní bundy a ukázat se v tričkách metalových barev. K tomu smiřují i naše novinky. Na přelomu dubna a května se konečně můžete těšit na nová trika k našemu prvnímu CD "Temné údolí". Doufáme, že se Vám naše provedení bude líbit a podpoříte nás jak zakoupením tak kladným hodnocením. Po úspěšném křtu jsme chvíli pobyli ve zkušeně a na letních koncertech se můžete těšit na novou a originální pecku. A věřte nám, že koncertů je domluveno dost a další jsou v jednání. Proto neváhejte průběžně sledovat koncerty v sekci Akce. Užívejte tepla a těšíme se na další metalshow s Vámi.
23.03.2013 Zdravím bando, tak je to úspěšně za námi! V první řadě Vám všem chceme poděkovat za účast a parádaní atmosféru, byli jste prostě skvělí :) Také chceme poděkovat skupinám Ametist a Neutral, za úžasný výkon, a našim speciálním hostům Pubymu a Jítě. Další velké díky patří křtitelům naší desky ;) Nesmíme opomenout také Sedmu a celý zvukařský tým. Sobotní křest jsme si vážně užili a už teď se na Vás těšíme na další akci. Zároveň Vás chceme poprosit o laskavost, pohřešuje se červený batoh s botami, takže pokud ho někdo z Vás viděl, ozvete se, prosím, na máš e-mail info@sotury.cz. Fotky ze soboty najdete zde.
05.03.2013 Máme tu něco pro pamětníky a zároveň pro všechny co si chtějí poslechnout další věc z našeho CD a přitom zkouknout trošku historie naší bandy. Je to konkrétně skladba Mayské poselství, doprovázená sestřihy z nejstaršího období vzniku kapely až po současnost.
20.02.2013 Tak a je to konečně tady! Je samozřejmostí, že naší první desku musíme pořádně zapít, tudíž Vás všechny zveme na křest, který proběhne 23.3. v Kozlovně. Bude to velká show plná spousty novinek a překvapení. Kromě několika nových skladeb, které jste ještě neměli příležitost nikde slyšet, s námi navíc vystoupí speciální host. Takže se máte opravdu na co těšit :) A aby toho nebylo málo, necháme pro Vás udělat trička, které si můžete už nyní v e-shopu předobjednat za zvýhodněnou cenu. Těšíme se na Vás!
30.01.2013 Naše CD je nově k dispozici i na portálu ceske-kapely.cz
21.01.2013 Vážení přátelé, dnes jsme dostali oficiální zprávu z výroby! Placky už jsou vylisované a míří k nám! :-) Zítřejším dnem bude tedy naše CD Temné údolí konečně k dispozici!
16.01.2013 Milí přátelé a fanoušci. Z pořadatelských důvodů se ruší akce 25. 1. v klubu Ježek. Měli jsme hrát se skupinou ToneHunter, o které jsme slyšeli, že se rozpadla, takže by se akce stejně asi nekonala. Nicméně pokud si nás budete chtít poslechnout, brzy budete mít možnost slyšet naše CD, které by mělo být každým dnem vylisované.
10.01.2013 Aktualizována rubrika Akce!
06.01.2013 Slíbené ukázky z alba Temné údolí k poslechu zde v přehrávači a na BandZone.cz!
05.01.2013 Milí přátelé, Vánoční turné máme za sebou. Fotky z těchto vystoupení najdete zde. Děkujeme Vám všem za báječnou atmosféru na našich koncertech a doufáme, že si Vaši přízeň zachováme i v tomto novém roce! Jak jistě dobře víte, již brzy bude k mání naše čerstvě natočené album s názvem Temné údolí, které se momentálně lisuje. Těm z Vás, co se nového alba už nemohou dočkat, můžeme poradit, ať bedlivě sledují náš BandZone profil, kde se co nevidět objeví ukázky z této desky.
24.12.2012 Tak máme za sebou parádní koncert ve Studené u Telče. Panovala zde příjemná metalová atmosféra a fanoušci si koncert užívali přinejmenším jako my. Jsme moc rádi za kladné ohlasy a doufáme, že jsme zde nehráli naposled. Děkujeme kapele Signum za pozvání.
14.12.2012 Aby toho koncertování nebylo málo, můžete nás tuto sobotu spatřit v Jihlavském Hattrick Baru! Kapela SOTURY zde vystoupí po boku OZZY Osbourne revival a KISS czech company!
12.12.2012 Vážení přátelé, nahrávání CD máme již úspěšně za sebou. Momentálně dolaďujeme finální master, takže již brzy budete moci poslouchat naší muziku z pohodlí Vašeho domova! :-) Jelikož natáčení je za námi, nic nám nebrání vrátit se zpět ke koncertování. Tímto Vás všechny zveme na naší vánoční šňůru koncertů, kterou zakončíme tento úspěšný rok!
12.11.2012 Děkujeme všem, co nás přišli podpořit v sobotu do jihlavského klubu Soul. Jak už asi víte, V. ročník soutěže Alternativa Pro Prize vyhrála skupina Soul Kitchen, které k vítězství gratulujeme. Diváckou soutěž vyhrála skupina Vzhůru a Níž, což bylo pro všechny veliké překvapení. Ze soutěžících kapel jsme hráli jako poslední a i přes to, že jsme se neumístili, pořádně jsme si akci užili a budeme doufat, že další ročník pro nás bude příznivější. A něco k chystanému překvapení: pokud nám bude čas přát, do konce roku byste se mohli dočkat našeho prvního CD! Několik fotek ze soboty najdete zde
07.11.2012 Přijďte nás přátele v sobotu podpořit! Budeme v soutěži jako jediní reprezentovat Jihlavu!
02.11.2012 Děkujeme všem, co pro nás hlasovali v soutěži Alternativa Pro Prize. Díky Vám jsme postoupili a tak nás budete moci vidět 10. listopadu v klubu SOUL ve finálovém kole. Budeme tedy rádi, když nás přijdete podpořit i tam. Jako odměnu pro Vás chystáme nemalé překvapení, takže se máte na co těšit! :-)
26.10.2012 Fotky z našeho vystoupení na Garage of Rock VI.
01.10.2012 Lidé dobří, naše banda se zúčastní soutěže kapel Alternativapro Prize. Hlasovat pro nás můžete na webových stránkách: www.alternativaproprize.cz Budeme nesmírně rádi za všechny vaše hlasy!
22.08.2012 Děkujeme vám, za vaše hlasy v hitparádě Top Fajfka. Již potřetí jsme se umístily na 2. místě a to tentokrát s úctyhodnými 117 hlasy! Ještě jednou díky, za vaší podporu! Jako malou odměnu, pro vás máme nějaké ty nové tapety, které najde na našem webu v záložce "Stahuj".
10.08.2012 Vážení přátele. Jak jste si již určitě všimli, rozhodli jsme se pro nelehký krok a to přejmenovat náš spolek HellDicks na nový název Sotury. Máme k tomu několik prostých důvodů. Jelikož jsme všichni v kapele slušní a počestní lidé, nechceme mít v názvu nadále žádné sprosté slovo! :-D Dále název HellDicks se až tak úplně nehodí k muzice, kterou produkujeme. No a celkově je toho ještě povíc... Víceméně nejspíš nemá smysl se o tom dále rozepisovat. Něco více o našem novém názvu se můžete dočíst v historii, která byla aktualizována. Doufáme, že nás kvůli této poměrně radikální změně nezavrhnete a že na naše koncerty zavítáte ve stejně hojném počtu tak jako doposud! Nicméně sestava zůstává stále stejná a stejně tak i repertoár. Prostě stále jsme to my! No a teď pár dalších novinek. V hitparádě top fajfka jsme se umístili na druhém místě s 99hlasy, za což vám všem velice děkujeme! Nyní probíhá 3. a tedy poslední kolo, takže opět budeme rádi, když nám nějaký ten hlas pošlete. Hlasovat můžete opět zde. V hitparádě budeme zatím ještě stále vedení jako HellDicks... Dále tu pro vás máme pár fotek z posledního koncertu na Antonka festu, který musel být kvůli nepříznivému počasí přesunut do kulturního domu.
26.07.2012 Přidány nové fotografie ze sobotního vystoupení v MC Ježek.
24.07.2012 Děkujeme za všechny Vaše hlasy v hitparádě Top Fajfka Rebel Rádia Brod! Díky Vám jsme se s 86 hlasy umístili na 2 místě, což nás nesmírně těší! :-) Budeme velice rádi za každý další hlas, který nám pošlete i v dalším kole. V hitparádě je možné se udržet nejdéle 3 kola, podmínkou pro to je udržet se na prvních třech příčkách po dobu 3 kol. Takže ještě jednou díky za Vaše hlasy a budeme nesmírně rádi, když nás podpoříte i v nadcházejících dvou kolech! Hlasovat můžete zde. Jako malou odměnu jsme pro Vás pořídili amatérský záznam několika momentů ze sobotního vystoupení v MC Ježek Jihlava. Videa naleznete na našem youtube kanálu.
19.07.2012 Nové stránky konečně v provozu! Doufáme, že se vám zalíbí! :-) Pro správné zobrazení nového webu, si prosím smažte dočasné soubory. Jinak některé prvky nemusí fungovat správně. K do neví o co jde, doporučuji si stáhnout aplikaci CCleaner která vše provede za vás. V případě, že by se vám podařilo narazit na něco, co na webu nefunguje správně, neváhejte mě kontaktovat. Dejw
12.07.2012 Jak jistě víte, dne 10.07.2012 byla na Rebel Rádiu Brod v hitparádě Top Fajfka odvysílána naše skladba Zahrada černých růží. V hitparádě však bohužel nebylo možné hlasovat kvůli technickým potížím webu Radia. Právě jsme dostaly novou zprávu z rádia, že už by vše mělo být funkční a tak kdo jste byl odhodlán nám dát svůj hlas, můžete tak učinit teď. Team Rebel Rádia Brod se omlouvá za vzniklé komplikace. Hlasovat můžete zde. Díky za pochopení!
09.07.2012 Vážení příznivci naši muziky! Naše nově natočená skladba "Zahrada černých růží" bude vysílána zítra v hitparádě Top Fajfka, Rebel Rádia Brod. Hlasovat můžete přímo na webových stránkách rádia po 17 hodině. Předem vám děkujeme za každý váš hlas a doufáme, že se nám díky vám podaří dobře umístit. Vaše kapela HellDicks!
06.07.2012 Po delší době vám přinášíme několik žhavých novinek a hlavně dobrých zpráv! :-) Usmálo se na nás štěstí a podařilo se nám konečně sehnat vhodného kandidáta na post zpěváka! Místa za mikrofonem se ujímá talentovaný muzikant Petr Kočka, kterého můžete znát například z kapely Stoneface. No a jak nám to s Peťou šlape? To si můžete poslechnout v nově nahrané promoverzy naši vůbec nejstarší skladby, která bude volně ke stažení zde na našem webu a všech našich profilech na sociálních sítích. Dále nás budete moci spatřit 20.07.2012 v Uherském Hradišti na open-air festivalu Metal Night a hned druhý den tedy 21.07.2012 v Jihlavském klubu Ježek.
12.06.2012 Máme tu opět jednu narychlo domluvenou akci! Přijďte si s námi zablbnout a zvlažit hrdlo do Smrčné! Vystoupíme zde s kapelou Edmont.
22.05.2012 Díky všem zúčastněným na sobotní akci, v Jihlavském Hattrick baru. Atmosféra byla parádní! Fotky zde.
22.05.2012 Přidány texty nových skladeb, aby jste si s námi mohli v sobotu zazpívat! ;-)
21.05.2012 Do fotogalerie byli přidány fotky ze sobotní akce.
18.05.2012 Máme tu jednu narychlo domluvenou akci! Již zítra si nás můžete přijít poslechnout na zábavu do Dobronína. Více zde.
07.05.2012 Přidány další fotky do fotoalba Hluboké Mašůvky, MC Boomerang
06.05.2012 Velké diky všem zúčastněným na včerejší akci v klubu Boonerang! Byli jsme rádi, že se naše hudba zalíbila i návštěvníkům diskotéky. Což nás při nejmenším dosti překvapilo, ale zároveň i potěšilo! Že se začne plnit sál až po druhé hodině ráno jsme opravdu nečekali! ;-) Fotky naleznete zde. Jinak je tu další příležitost kde si nás můžete poslechnout na živo, a to na domácí půdě, v Jihlavském klubu Hattrick, který se nachází v Obchodním centru Březinky. Více zde.
26.04.2012 Na programu je další  koncert, tentokrát v Hlubokých Mašůvkách u Znojma. Více zde.
14.04.2012 Nazdárek Milánci. Možná se Vám zdá, že je tu poslední dobou trošku mrtvo, že? Takže pro ty zvědavější z Vás tu máme pár novinek. Celou tu dobu, co se zde nic nedělo, jsme usilovně pracovali na nových věcech a v tom i nadále pokračujeme. Mimo jiné dovybavujeme naše vlastní nahrávací studio, které již pomalu uvádíme do provozu. Naše připravované CD se momentálně nachází ve fázi ladění zvuku. Nicméně již v současnou chvíli Vám můžeme předeslat, že se můžete těšit na opravdu hutné kytary, několik nových nadupaných pecek a hlavně pořádnou porci poctivého Heavy Metalu v našem podání! Brzy se dočkáte nějaké té malé ochutnávky, kterou zde v průběhu nahrávání zveřejníme. Dále jsme potvrdili účast na Jihlavském festu Garage of Rock, kam se na nás můžete přijít podívat. Více zde.
26.02.2012 Děkujeme všem zúčastněným na včerejší akci v Jihlavském Brick Baru! Účast byla opravdu hojná a překročila tak zdaleka naše očekávání! Dokázali jste nám, že máte o naší muziku opravdu zájem a že Jihlavská rock-metalová scéna zdaleka nepatří do starého železa! :-) Bohužel se naskytly menší komplikace kvůli hluku, který pronikal do bytů nad klubem, a tak jsme kvůli stížnostem místních nepřejících občanů museli naše vystoupení z poloviny zkrátit. A díky tomu i uspíšit nazvučení, což se nám v průběhu hraní lehce vymstilo! Tímto se tedy omlouváme všem posluchačům, že jsme nemohli odehrát koncert až do konce, ale bohužel to bylo opravdu nevyhnutelné a věřte, že nás to mrzelo ze všech nejvíc! :-( Kdo si bude chtít poslechnout naše vystoupení v plné délce, bude si muset počkat na příští akci. Na závěr by jsme chtěli poděkovat obsluze baru za velkou ochotu a samozřejmě kapelám Boonker a Nightfane s kterými se nám podařilo navodit tu správnou atmosféru. Takže co nejdřív na viděnou na nejbližší akci!
06.02.2012 Přijďte si nás poslechnout 25.2. do Jihlavského Brick Baru. Vystoupíme zde spolu s našimi třemi spřízněnými kapelami, takže se bude opravdu na co těšit. Vstup navíc bude pouze 20Kč, takže opravdu hodně muziky za málo peněz! :-) Více v Akcich.
14.01.2012 Máme tu pro vás další ukázku. Tentokrát se jedná o jednu starší pecku v novém kabátě. K poslechu jí najdete v našem přehrávači, nebo na našem profilu na bandzone.cz či myspace.com.
10.01.2012 Byla provedena aktualizace historie kapely.
04.01.2012 Vytvořen profil na Bandzone.cz, všechny naše nahrávky si tak můžete poslechnout i tam. Během několika následujících dní bude přístupny i profil na Facebooku a MySpace.com. Rychlé odkazy najdete v nově vytvořené lište nad přehrávačem.
01.01.2012 Včera jsme s Danem opět nelenili a i část Silvestra jsme trávili v našem domácím studiu. A tak hned na Novy rok si můžete poslechnout pilotní song Anděla zkázy, který je od teď k dispozici v našem přehrávači.
31.12.2011 Takže milí přátelé, blíží se nám konec sezóny 2011. Chtěli by jsme Vám tímto způsobem všem popřát do nového rocku hodně štěstí, zdraví, spoustu kvalitní muziky a dalších radovánek. A především poděkovat našim přítelkyním, rodinám a ostatním přátelům, kteří s námi vydrželi a podpořili nás v našem těžkém tažení. Jako malý dárek od nás, si zde můžete poslechnout naší novou věc, kterou již někteří šťastlivci mohli slyšet naživo ve středu 28.12. na oslavě Danových narozenin. Jedná se o skladbu Alastor (Samuelova pomsta), která bude součástí projektu Anděl zkázy. Dále je v přehrávači k poslechu intro Temné údolí a novější verze Zahrady černých růží. Samozřejmě stále nejde o definitivní podobu nahrávek, jelikož zvuk plánovaného CD a samotné nahrávky jsou stále ve vývoji. Na nahrávkách ostatních skladeb se samozřejmě usilovně pracuje.
07.12.2011 Nad hlavní menu byl umístěn přehrávač mp3, kde si můžete poslechnout pracovní verzi naší asi nejstarší skladby vůbec. Samozřejmě jde o Zahradu černých růží v novém kabátě, zvuk sice ještě není úplně doladěný do finální podoby a některé časti se ještě budou přehrávat, ale na ukázku to bude muset prozatím vystačit. Pracujeme samozřejmě i na nahrávání a masteringu ostatních písní. A to jak těch nejnovějších, tak i těch starších. Rozhodli jsme se totiž natočit si své první CD úplně sami a to včetně všech věcí kolem toho spojených. Na plánovaném cd se budete také moci dočkat nějakých těch našich speciálních hostů, o koho půjde, vám zatím neprozradíme...
29.11.2011 Natočili jsme pro vás včerejší zkoušku a to v HD kvalitě. Bohužel jsme neměli čas si s tím nějak vyhrát, takže se předem omlouváme za nějaké ty menší chybičky a tak podobně. Kdo nezná ani trošku naší hudbu, bude mít možnost si nás poslechnout aspoň tímto způsobem, než se nám podaří dát dokupy nějaké ty naše nahrávky v lepší kvalitě... Jinak jsem přidal do sekce repertoár texty všech prozatím hotových songu, které vám od teď budou plně k dispozici. V nejbližších dnech by se zde také měla objevit nějaká ta rozpracovaná verze některé z našich studiových nahrávek.
23.11.2011 Přidáno video z Černohorské pivnice. Víc se toho k nám bohužel nedostalo, ale brzy se dočkáte nějaké té připravované studiovky na které teď momentálně pracujeme. 
22.11.2011 Provedl jsem novou optimalizaci pro všechny podporované prohlížeče, dále byla překopána komplet celá fotogalerie pro větší přehlednost. Také byla upravena celá databáze, aby bylo možné prohlížet i starší alba ve větším rozlišení. Pokud někde naleznete nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat na fóru či emailu. Pro správné zobrazení, si prosím, smažte dočasné soubory. Slíbené video sem dám hned co se mi podaří rozchodit software pro editaci.
21.11.2011 Jak jistě víte, máme za sebou sobotní akci v Černohorské pivnici. Především děkujeme kapele Abi Gail za pozvání a hlavně všem zúčastněným za podporu a opravdu perfektní atmosféru. Jelikož jsme se už podruhé v řadě opět neslyšeli se zpěvem, což samozřejmě netrápilo jen naší kapelu, tak i přes to jsme takový úspěch opravdu nečekali! Díky vám všem! :-) Zde naleznete fotky. V nejbližší možné době sem ještě uploadnu jedno krátké video ze sobotní akce, které se k nám dostalo...
13.11.2011 Přijďte nás tuto sobotu podpořit do Černohorské pivnice u KD Jihlava (bývalý Bowling). 19.11.2011 vystoupíme společně s kapelami Abi Gail, Nightfane a Prodleva. Více naleznete v sekci akce.
06.11.2011 Aktualizována fotogalerie, přidány fotky z MC Ježek 4.11.2011. Není jich sice moc, ale nějaké přece...
05.11.2011 Report ze včerejší akce v klubu MC Ježek... Abych pravdu řekl, tak jsme z včerejší akce všichni z kapely dost v rozpacích! Historie se totiž zopakovala a první akce dopadla úplně stejně jako tehdy ve staré sestavě v Pelhřimovském klubu Atlantic. Na pódiu jsme sice dobře slyšeli nástroje, jelikož nebylo co řešit, když jsme si vše naštelovali sami. Zato se zpěvem byl opravdu boj a to doslova! Z nějakého neznámého důvodu přestal fungovat středový odposlech, který se zvukaři nepodařilo zprovoznit. Po několika neúspěšných pokusech dostat zpěvy do odposlechu, nám nezbylo nic jiného, než koncert odzpívat víceméně naslepo. Což se samozřejmě tragicky podepsalo na kvalitě zpěvů, jelikož jsme se Standou absolutně neslyšeli, a když ano tak jen z odrazu. Pokoušet se o nějaké dvojhlasy bylo prakticky zbytečné a tak jsme se celý koncert až do konce slušně trápili. Takže všem zbylým zúčastněným, kteří utrpěli sluchovou újmu, se tímto hluboce omlouváme a rozhodli jsme si příští akci zvučit sami. Nejlépe s vlastní aparaturou nebo aspoň vlastním zvukařem! Jinak srdečně děkujeme všem zbylým posluchačům, co na nás vydrželi čekat až do 2hodiny ráno! I když jste byli poměrně ve slabém počtu, řádili jste obstojně! :-D Dále děkujeme kapele Žufan za pozvání. Fotky z akce by se tu měly objevit co nejdříve...
23.10.2011 Tak Vás všechny opět zdravím! Kapela se nám pořádně rozjela a dokazuje to i fakt, že již 4. 11. vystoupíme v klubu MC Ježek. Takže doufáme, že se na nás přijdete podívat v co možná největším počtu! Více se dozvíte v sekci akce. Naše první vystoupení bylo nakopnuto přibráním dalších dvou členů do kapely. Opět se k nám přidal bývalý člen Pepejk, který obsadil post bicmana. Samozřejmě Lubix stále zůstává v kapele a pracuje s námi na zábavových věcech. :) Dalším novým přírůstkem do naší rodiny je Standa Pokorný alias „Stanley“, který se ujal kytary a také mě podpoří po zpěvové stránce. Poslední novinkou jak jste si již určitě všimli, je náš nový web, tak doufám, že se vám bude zamlouvat ještě lépe než-li ten poslední! Pro správné zobrazení nového webu si smažte dočasné soubory. K do neví o co jde, doporučuji si stáhnout aplikaci CCleaner která vše provede za vás. Dejw
19.09.2011 Po dlouhé době vám přinášíme nějaké to info ohledně kapely. Nastala opět změna v sestavě. Díky rozdílným názorům nás opustil Martin Brodecký a tak jsme byli nuceni hledat náhradu. Na jeho postu se vystřídaly dva sice opravdu velmi dobře hrající bubeníci s několikaletou praxi. Bohužel kvůli nedostatku času na hraní musely oba kapelu opustit. Tak jsme se s Danem rozhodly vzít někoho opravdu spolehlivého komu se dá věřit a tak na post bubeníka usednul Luboš Slavik alias Lubix. A tak doufáme, že v této sestavě nám to bude šlapat mnohem lépe než ve všech předchozích a vydržíme táhnout tu kurevsky těžkou metalovou káru ještě při nejmenším několik dalších let! Momentálně zkoušíme několik převzatých věci pro sem tam nějakou tu zábavku a mezi tím se dělá na nových songách. Dále připravujeme několik "studiových" nahrávek starších i novějších skladeb, takže co nevidět se zde objeví nějaká ta krátká ukázka pro představu zvuku. Později zde budou ke stažení všechny nahrané písně v plné délce a kvalitě. A možná časem konečně pokřtíme nějaké to demo...

Metalu Zdar! Dejw

26.10.2010 Tak jak již někteří z vás ví, naše zpěvačka Ywett nás bohužel opustila dřív než jsme mohli někde vystoupit. Důvod jejího odchodu je prostý, nedostatek času díky pracovnímu vytížení a ne příliš jednoduché dojíždění. Nicméně to nic nemění na tom, že s Ywett zůstáváme i nadále přáteli a do budoucna s ní počítáme i na natáčení našeho prvního CD jako s hostem. Samozřejmě jako kapela pokračujeme dál a momentálně usilovně dřeme na nových vlastních skladbách, ale i starší fláky nezůstávají opomenuty!
29.09.2010 S radostí vám můžeme sdělit, že se naše metalová rodina rozšířila o nového člena! Posila v podobě zpěvačky Yweet! Zkoušení je v plném proudu, takže se rozhodně máte na co těšit. Vystoupení v Bukové je prozatím stále v jednání spolu s dalšími nově rozjednanými akcemi. Pevně věříme, že kapela bude jako celek schopná co nejdříve vystupovat a tak se s vámi brzy potkáme na nějaké té zábavce, festu či klubu...
18.07.2010 Máme tu pro vás nějaké informace týkající se fungování kapely atd. Takže za 1. Náš basák Dan je momentálně na dovolené a tím pádem se začne zkoušet v plné sestavě až začátkem srpna. To však samozřejmě neznamená, že zbytek kapely nezkouší vůbec! Za 2. Někdy kolem září, až října je v plánu menší akce v Bukové, kde nás budete moci spatřit v nové sestavě. Samozřejmě nebudeme jedinou účinkující kapelou na podiu. Termín je prozatím neznámí, ale bude včas zveřejněn na našem webu. No a za 3. jsme pro vás přidali pro rozveselení jedno video s bývalým členem kapely, basákem Vojtou. Některé scény musely být bohužel vystřiženy, ale i tak to stojí za to. Však pozor!!! Video není vhodné pro osoby mladší 18let, jelikož v něm občas padají sprostá slova, dále pro osoby střízlivé a ani pro osoby bez smyslu pro humor! :) Odkaz zde
28.06.2010 Po delší době tu pro vás máme nějaké ty aktuality. Aby jste si nemysleli, že se celou tu dobu jenom flákáme máme tu pro vás menší ukázku v podobě jedné převzatiny...
31.05.2010 Tak vás tu všechny vítáme na našich nových stránkách a doufáme, že se vám budou líbit. Jak jste si již mohli všimnout na našem logu, tak jsme se s názvem vrátily opět k původnímu HellDicks více o tom se můžete dočíst v historii. Prozatím je web v testování proto je na ic, ale během týdne by měl být přesunut na normální cz doménu. Bohužel jsme se nevyhnuli dalším personálním změnám, ale pevně věříme, že nám to v tomto novém uskupení bude šlapat co možná nejdéle a zároveň se těšíme, že se s vámi setkáme co nejdřív na nějakém tom festu, koncertě či zábavě. Navíc by se zde měli co nejdříve objevit nějaké ty nové nahrávky ze zkušebny, které si zde budete moci přehrávat v našem přehrávači, který je momentálně mimo provoz. Toť pro zatím vše... Rocku a Metalu zdar!
31.10.2009 Po dlouhé době tu pro vás máme konečně pár dobrých zpráv! Jak jste si asi už všimly trošku jsme obměnily náš starý web, který nás tak trošku nudil a byl pro nás nevyhovující. Špatná zpráva pro některé z vás je ta, že nás opustila většina původní sestavy. Ale doufáme, že se vám bude hudba v podání našeho nového uskupení líbit minimálně tak, jako v podaní té staré a věřte, že se o to budeme snažit jak to jen půjde! V downloadu jsme pro vás prozatím připravily menší ochutnávku v podobě krátkého videa...
03.11.2008 Omlouváme se všem věrným fanouškům a víme, že to pro některé z vás bude dost veliké překvapení! Dnes jsme se na zkušebně definitivně dohodly na půlroční pauze a to z několika důvodů! Na vině je především nedostatek času, pracovní vytížení, škola, vedlejší projekty, aktivity některých z nás a mnohé další! Sami však pevně doufáme, že po této menší krizi bude kapela opět schopná fungovat! Veškeré novinky a info se dozvíte zde na našem webu...
30.09.2008 Jak jistě víte je za námi akce v Bukové. Bohužel byla účast o dost slabší než posledně. Za což mohla špatná volba termínu jak se ukázalo, ale nám to zase tak moc nevadilo, jelikož zábavu jsme si užili opravdu naplno! :-) Fotky najdete zde není jich sice moc, ale třeba se tu ještě časem něco objeví...
19.09.2008 Fotky z včerejší akce v Bítovčicích najdete zde... Dále se omlouvám všem co dorazily na včerejší akci za svojí neúčast! Bohužel mě totiž schvátila nějaká ta chřipka. :-( Každopádně do Bukové už dorazíme v kompletní sestavě a v plné parádě, takže nás nezapomeňte přijet podpořit!
19.09.2008 Tak vás po delší odmlce opět zdravíme a máme tu konečně pár novinek. Díky mojí pracovní vytíženosti přes prázdniny aktualizace stránek trošku víc vázla, což hned hodlám napravit. Jinak koho by to zajímalo, tak téměř všichni jsme trošku za investovali do nového aparátu, Pepejk má konečně pořádný bicí, Hanz novou basu a kombo, no a já s Ferem jsme taky trošku obměnily aparát... Koho by zajímalo bližší info, tak se mu ho brzy dostane v sekci sestava. Dále sem přidal pár nových odkazů a také jsou v jednání nějaké nové koncerty, takže se máte opět na co těšít! No snad sem na nic nezapoměl?
16.06.2008 Aktualizována sekce akce a fotky...
02.06.2008 Jsou zde slíbené fotky z Pávovského motosrazu. Nově zde také můžete zdarma odesílat SMS do sítí Vodafone a O2. Jinak se na nás můžete těšit na podzim opět v Bukové! Více v akcích
20.05.2008 Nazdar lidi! V Dowloadu a v našem přehrávači je konečně kompletní song Zahrada černých růží. Jinak jen tak mimochodem koho by to zajímalo, tak jsme se rozhodly na stálo hrát s o půl tónu podladěnýmy kytarami, takže se můžete do budoucna těšit na mnohem hutnější a metalovější zvuk!
14.05.2008 Menší úprava stránek. Doufám, že se vám bude líbit! ;-) Jinak v Dowloadu je jedna naše nová tapeta...
09.05.2008 Slíbené fotky jsou zde...
08.05.2008 Takže mám tu pro vás opět pár novinek... Konečně se mi podařilo sem dát MP3 přehrávač a několik našich prozatímních nedodělaných nahrávek a ukázek, které si můžete také stáhnout v Downloadu. Dále jsme pro vás sepsali historii naší kapely. Do budoucna by zde měl být také zprovozněn náš E-shop (jen co budeme mít co na prodej) ;-) No a další várku fotek z Bukové sem dám snad zítra... Takže metalu zdar!
25.04.2008 Tak konečně tu pro vás máme pár fotek z akcičky v Bukové! Samozřejmě kdo ještě nějaké ty fotky máte, tak mi je plese zašlete na email alastor.rock@email.cz Jinak už brzy by se zde měli objevit nějaké ty nové nahrávky v poměrně slušné kvalitě...
09.04.2008 První várka Fotek z velmi vydařené akce na Bílém Kameni je konečně zde a je jich opravdu požehnaně!!! Všechny fotky tu zatím, ale bohužel ještě nejsou!
30.03.2008 Konečně jsou tu nějaké ty fotky z Polné a taky pár nových fotek z Trane! Jinak nezapomeňte, že v sobotu hrajeme na Bílím Kameni společně s Boonkerem, takže nás přijďte všichni podpořit!
30.03.2008 Máme za sebou koncert v Polné. Díky všem lidičkám co nás přišly podpořit, atmosféra byla naprosto výborná! Mile jste nás překvapily!
25.03.2008 Přidali jsme do repertoáru kvůli plánovaným zábavám několik převzatých věcí jak jste si přáli...
22.03.2008 Je za námi koncert v Jihlavském klubu Trane! Až na menší problémy se zvukem se nám akce moc líbila! Děkujeme našemu tvrdému jádru fanklubu, které nás přišlo podpořit a samozřejmě i všem ostatním za bezva atmosféru! Zároveň děkujeme za pozvání na tuto akci kapelám Basters a Lady Kate! Fotogalerie zde
18.03.2008 Stránky v novém kabátě! Doufáme, že se vám budou líbit!
16.03.2008 Tento pátek opět hrajeme! Kdo můžete přijďte nás podpořit do Jihlavského klubu Trane! Více v akcích
27.02.2008 Na programu je další akce, tentokrát v Bukové u Třeště. Takže jste všichni zváni na hasičskou zábavu s námi a Boonkrem!
24.02.2008 Jak dobře víte, je za námi koncert na Jelitě. Tímto by jsme chtěli poděkovat všem věrným fanouškům kteří nás přišli podpořit! Atmosféra byla opravdu výborná! Zároveň by jsme chtěli poprosit všechny lidičky kteří tam fotily, aby mi prosím zaslaly svoje fotografie na email alastor.rock@email.cz a bylo je možné co nejdříve dát na stránky!
17.02.2008 Na vaše přání jsme zde pro vás založili náš nový Fanklub! Zaregistrovat se můžete zde, tak neváhejte! ;-)
11.02.2008 Je tu konečně zbytek fotek z Polné a taky dva naše nové wallpery!
10.02.2008 Tak jsou tu konečně nějaké ty fotky z Polné. Není to, ale stále všechno. Přibyl nám jeden nový koncert a navíc usilovně pracujeme na natáčení našeho prvního Demo CD! Takže se máte na co těšit! :-)
02.02.2008 Jak jistě víte, je za námi akce v Polné. Děkujeme všem věrným fanouškům, kteří nás přišli podpořit a samozřejmě kapele Boonker, která nás pozvala!  Dále bych chtěl poprosit všechny, kteří něco nafotili, aby mi odeslali fotky na email: alastor.rock@email.cz aby je bylo možné co nejdříve dát sem.
24.01.2008 A je to tady! Šokující odhalení! Kdo se skrývá pod IP adresou 213.226.228.33? Jeho email je krize2@seznam.cz, hrál prý v Arakain rev.,Hellfire,Metallica rev.,Jordanech a neumí pořádně anglický? Vyhlašuji veřejnou soutěž! Uhodnete o koho jde? Své tipy nám prosím pište sem do naší návštěvní knihy!
21.01.2008 Tak a jsou tu slibované fotky z Marshall párty III, takže si to užíte! ;-) Navíc sem přidal texty všech písní v našem repertoaru...
20.01.2008 Naplánován je další koncert, mrkněte do akcí Jinak fotky z Marshall párty III sem dám snad už zítra!
14.01.2008 Opět hrajeme, takže doufáme, že nás všichni přijdete podpořit! Více v akcích...
13.01.2008 Mrkněte na rozhovor s naší kapelou, který s námi udělal  David Havlíček z rockového portálu Rockmag! Sledovat také můžete video ukázku z Jihlavského Queensu. Dále bych chtěl poprosit všechny lidičky co se zúčastnili Marshall párty III, aby mi co nejdříve poslali nějaké ty fotky co pořídili. Nejlépe na email, aby je bylo možně co nejdříve umístit na náš web. Jinak díky všem co přišli za bezva atmosféru! ;-)
29.12.2007 Jsou tu fotky z Queensu a taky pár fotek z Marshall párty II (ze Silvestru), tak si to užíte! :-)
29.12.2007 Děkujeme všem věrným fanouškům, kteří nás přišli podpořit na naše druhé vystoupení do Jihlavského Queensu! Dále děkujeme kapelám Araya, Edmont a Vigo, že nám umožnily si zahrát.
17.12.2007 Přijďte nás podpořit 28.12 do Jihlavského Queensu, víc se dozvíte v Akcích... Dál jsme na vaší žádost přidali jednu MP3 ukázku ze zkušebny. Až se zadaří, dáme sem nějakou zdařilejší, ale prozatím vám to musí stačit, protože jsme strašně líný a zatím se nám nechtělo nahrávat nic nového :o) Taky se mi povedlo vyhrabat pár fotek z Marshall párty (Ferových narozenin) a nakonec malá ukázečka z našeho prvního vystoupení v Pelhřimově!
12.12.2007 A jsou tu konečně nějaké ty fotky z naší první akce...
09.12.2007 Tak je za námi koncert v Pelhřimovském Atlanticu! Přesto, že byla účast slabší akci hodnotíme kladně a doufáme, že nás příště přijdete podpořit v hojnějším počtu!!! Jinak děkujeme Sedmovi za výborné nazvučení!
25.11.2007 Tak a je to tady! Zveme vás na naše první vystoupení! Doufáme, že nás přijdete podpořit co v nejhojnějším počtu! ;-) Více informací v Akcích...
14.11.2007 Do sekce Download sem přidal soubor s písmem Monotype Corsiva, aby se stránky zobrazovali správně!
12.11.2007 Tak sem konečně přidal ty naše profily do sekce sestava.
08.11.2007 Přidal sem nějaké nové fotky ze Zkoušky a taky jedno menší video, tak se mrkněte!
05.11.2007 Tak sem se dostal konečně na chvíli ke kompu a přidal sem ty nejstarší fotky ze zkušebny...
29.10.2007 Konečně je to tady přátele, ALASTOR spouští svůj první web! Doufáme že se vám bude líbit! Každý nový nápad na zlepšení je vítán!